Beton architektoniczny
Just another WordPress site

Architektura i nowoczesne budownictwo – 4 Mile Run Profesjonalny konkurs mostów dla pieszych i rowerzystów

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Od wielu lat czteromilowy bieg w Północnej Wirginii funkcjonuje jako kanał przeciwpowodziowy i granica między miastem Aleksandria i okręgiem Arlington.
Niedawno rosnące zainteresowanie społeczności rewitalizacją i świętowaniem biegu zaowocowało opracowaniem Planu Przywrócenia Czterech Młynów.
Plan określa szeroki zakres ambitnych, możliwych do zrealizowania celów, mających na celu przywrócenie ekologii Biegu, jednocześnie przywracając go jako cenne miejsce parkowe i sposób łączenia społeczności.
Mosty są zbudowane, aby łączyć się, przemierzać i inspirować.
Mosty przeznaczone dla pieszych i rowerzystów, planowane do pokonania w biegu, będą decydującymi elementami w zbliżaniu ludzi do brzegów potoku i do siebie nawzajem.
Jako elementy infrastruktury tranzytowej, mosty będą również łączyć dzielnice, ulice i ścieżki, zapewniając w ten sposób bardziej dostępne i pożądane środki do chodzenia lub jazdy rowerem w całym regionie.
Pierwszym z tych mostów jest ustanowienie języka projektowania, który inni będą śledzić i który jest przedmiotem tej profesjonalnej rywalizacji.
Inspirując się otaczającymi elementami przyrodniczymi i przemysłowymi, most ten ma być nowoczesnym, zrównoważonym i rzeźbiarskim elementem, obejmującym wyraźne przebiegi z minimalnym wpływem na koryto strumienia.
Konkurs na zaprojektowanie i zbudowanie tego pomostu rozpoczyna się od złożenia wniosku o kwalifikację i kończy się publiczną prezentacją złożoną przez trzech finalistów.
Zwycięski zespół zostanie wybrany w oparciu o siłę swoich umiejętności zawodowych i potencjał ich konceptualnego projektu, aby stać się ikoną dla Four Mile Run i otaczającej go społeczności.
Widziane w deathbyarchitecture.
Aby uzyskać więcej informacji na temat składania, odwiedź oficjalną stronę konkursu.
[patrz też: beton architektoniczny na ścianę, wideodomofon commax, beton architektoniczny montaż ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: beton architektoniczny montaż beton architektoniczny na ścianę wideodomofon commax