Beton architektoniczny
Just another WordPress site

Architektura i nowoczesne budownictwo – Logan Center for the Creative and Performing Arts, University of Chicago / Tod Williams Billie Tsien & Associates

Posted in Uncategorized  by admin
September 3rd, 2019

Reva i David Logan Center for Creative and Performing Arts,.
Tod Williams Billie Tsien Tod Williams i Billie Tsien Architects, renomowana praktyka z doświadczeniem w budynkach publicznych / kulturalnych, właśnie ujawniła szczegóły dotyczące nowego Reva i David Logan Center dla Creative and Performing Arts na University of Chicago.
Ten nowy budynek będzie oferował 170 000 sqf dla studiów, sali prób, reżyserskich sal projekcyjnych, state.
Of the art akustycznych teatrów, sal wykładowych i set.
Sklepów budowlanych, które będą wspólne dla wielu działów, w tym sztuk wizualnych, teatru, muzyka, a także kino i media.
Projekt obejmuje 11-piętrową wieżę, która stanie się nowym punktem orientacyjnym na południu kampusu.
Na szczycie tej wieży znajduje się Performance Penthouse, wysoka przestrzeń dla występów i prób z niesamowitym widokiem na miasto (zobacz poniżej).
Reszta kompleksu jest rozprowadzana na mniejszych budynkach, z ciekawym zestawem świetlików, aby naturalnie oświetlić wnętrza.
Jak zwykle w pracach Tod Williams Billie Tsien, takich jak American Folk Art Museum w Nowym Jorku, Phoenix Art Museum i East Asian Library w Berkeley, prostota materiałów (kamień i szkło) nadaje budynkowi współczesny, a jednocześnie ponadczasowy wygląd , budynek, który stanie z czasem, a nie tylko moda.
Więcej renderingów po przerwie.
Widok na północny wschód,.
[podobne: tynk beton architektoniczny, beton architektoniczny montaż, beton architektoniczny jak zrobić ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: beton architektoniczny jak zrobić beton architektoniczny montaż tynk beton architektoniczny