Beton architektoniczny
Just another WordPress site

Ze swiata architektury – Aktualizacja: + Pool / Family + PlayLab

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Minął ponad rok od pierwszego wprowadzenia do pomysłów Family i PlayLab na pływający riverpool w nowojorskiej East River.
Od tego czasu wniosek wzbudził duże zainteresowanie i osiągnął główne etapy, takie jak ukończenie przede wszystkim testowania membran filtracyjnych w celu znalezienia najskuteczniejszych metod dostarczania czystych i bezpiecznych wód rzecznych, z których mogliby korzystać mieszkańcy.
Data wyznaczona na 2015 r., ambitny projekt ma na celu poprawę naturalnych zasobów miasta poprzez wykorzystanie czystej wody, aby bezpiecznie stworzyć nowy rodzaj miejskiej przystani publicznej.
Na początku zeszłego tygodnia zespół świętował początek sześciomiesięcznej kampanii, aby podnieść pierwszy milion dolarów na pływanie w czystej rzece.
Środki z kampanii zostaną przeznaczone na projekt i inżynierię + POOL, dzięki czemu będą mogły uzyskać wymagane pozwolenia miejskie i stanowe, a także wspierać prototyp i pawilon publiczny w celu pełnego przetestowania systemu filtracji + POOL.
Więcej po przerwie.
Kiedy w czerwcu 2010 r.
Wprowadziliśmy ideę + POOL do świata, nie mieliśmy pojęcia, co by się stało.
Wiedzieliśmy, że jest to niezbędny i ważny krok na nabrzeżu Nowego Jorku, ale nie wiedzieliśmy, czy społeczeństwo będzie tego chciało, czy miasto na to pozwoli, czy też ktoś będzie się tak ekscytował, jak my.
Ale bardzo szybko przekonaliśmy się, że nie tylko było tysiące ludzi, którzy chcieli i wierzyli w + POOL, ale że jedynym sposobem na zbudowanie go właściwie było zaangażowanie wszystkich ,.
wytłumaczyli projektanci.
Oprócz filtrowania bakterii i zanieczyszczeń, + POOL sprawi, że większy problem ochrony wody stanie się bardziej dostępny i powiązany z opinią publiczną.
Masywny basen będzie codziennie filtrował ponad 500 000 galonów wody rzecznej, dając przykład ludziom, jak kombinacja nowoczesnej inżynierii i kreatywnej myśli może przyczynić się do poprawy naszego środowiska.
W tym sensie + POOL nie tylko zbuduje więzi społecznościowe między tymi, którzy dzielą wodę, ale także postawi scenę.
i może służyć jako prototyp.
w przypadku większych problemów związanych ze sposobem maksymalizacji naszych korzyści dla środowiska w sposób wydajny i czysty.
Dowiedz się więcej o projekcie z naszego poprzedniego pokrycia i sprawdź harmonogram zespołu, a także sposoby wspierania projektu tutaj.
Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, dokąd prowadzi ta ekscytująca propozycja i życzyć zespołowi dużo szczęścia! Czy lubisz pływać w basenie w East River.
Daj nam znać w komentarzach poniżej!
[podobne: beton architektoniczny jak zrobić, sztucce gerlach, studnia głębinowa koszt ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: beton architektoniczny jak zrobić studnia głębinowa koszt sztucce gerlach