Beton architektoniczny
Just another WordPress site

Architektura: Alberto Kalach Wykład

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Biblioteka Publiczna w Vasconcelos w Meksyku, Alberto Kalach Każdego roku Liga Architektoniczna prezentuje prace znaczących postaci międzynarodowych, które silnie wpływają na współczesną praktykę architektoniczną i kształtują przyszłość budowanego środowiska.
Współfinansowany przez Irwin S.
Chanin School of Architecture w Cooper Union, program rozpoczyna się w tym roku wykładem Alberta Kalacha, który podkreśli jego obecne prace.
Cytowany jako jeden z najbardziej wszechstronnych i płodnych architektonicznych głosów w dzisiejszym Meksyku, Alberto Kalach był współzałożycielem firmy Taller de Arquitectura X (TAX) w 1981 r.
Obawy Kalacha o pojawiające się problemy jego rozległego, rodzinnego miasta zainspirowały zakres skal od jego minimalnych 5000 domów do zabudowy mieszkaniowej i miejskich planów zagospodarowania przestrzennego.
Najambitniejszy spekulacyjny plan Kalacha, México Ciudad Futura, to największy projekt, jaki kiedykolwiek powstał w Mexico City.
Wykład odbędzie się w poniedziałek, 15 października o godzinie 19.00 w Cooper Union w Nowym Jorku.
Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć tutaj.
[patrz też: beton architektoniczny na ścianie, metalpol łódź, temperatura pieczenia pizzy ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: beton architektoniczny na ścianie metalpol łódź temperatura pieczenia pizzy