Beton architektoniczny
Just another WordPress site

Budownictwo wczoraj i dzis : AD Round Up: Centra kultury Część II

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Z Anglii, Norwegii, Holandii i Chin.
Niektóre wspaniałe Centra Kultury zostały przedstawione w Blogu.
Jeśli przegapiłeś pierwszą część, sprawdź to tutaj.
Knut Hamsun Center / Steven Holl Architects To centrum poświęcone Hamsunowi znajduje się nad kołem podbiegunowym w pobliżu wioski Presteid of Hamar.
Yi farmy, gdzie dorastał pisarz.
W muzeum znajdą się tereny wystawowe, biblioteka i czytelnia, kawiarnia i audytorium.
Ideą muzeum jest: budowanie jako ciało.
tworzenie pola walki z niewidzialnymi siłami (czytaj dalej.) Centrum Społeczności Żydowskiej / Lifschutz Davidson Sandilands Projekt JCC o powierzchni 30 000 m.
położy nacisk na centrum sztuki i społeczności, które ma na celu sprowadzenie światła, życia i aktywności z powrotem na ulicę.
Usytuowany przy silnie poruszającej się drodze, JCC będzie zawierał trzykondygnacyjny liniowy pawilon, który utworzy pięknie zagospodarowany plac i odniesie się do ogrodów Camden Arts Centre.
naprzeciwko miejsca (czytaj więcej.) Xiaopu Culture Center / DnA Położony na nieregularnym terenie dawnej fabryki w znanej wiosce artystycznej Songzhuang, Xiaopu Cultural Center to wielofunkcyjny kompleks z galeriami wystawienniczymi, pięcioma rezydencyjnymi pracowniami artystycznymi, warsztatami wystawienniczymi, sztuką sklep i administracja.
Zróżnicowane programy są ujednolicane poprzez układ Tangram (czytaj więcej.) + 5 De Oostvaarders / Drost + van Veen architecten Przyroda-centrum edukacji.
Oostvaarders.
znajduje się w wyjątkowym rezerwacie przyrody w Europie: The Oostvaardersplassen w Almere, Holandia.
Budynek jest zbudowany na styku różnych krajobrazów z różnymi postaciami ziemi, wody, lasu i trzcin.
Aby służyć szerokiemu gronu odbiorców, istnieje informacja (czytaj więcej.) Partnerzy Czerwonego Diamentu / Chiasmusa Znajdujący się w historycznej dzielnicy DongCheng w Pekinie, projekt wymaga przekształcenia starego kompleksu fabrycznego w centrum tańca z salą widowiskową, salą ćwiczeń i salon.
W celu podkreślenia publicznego charakteru nowego centrum tańca, pomysł miał uczynić z podwórka teatr na świeżym powietrzu.
(Czytaj więcej.)
[przypisy: sztucce gerlach, maszyny pakujące, beton architektoniczny, warszawa ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: beton architektoniczny, warszawa kamień elewacyjny sztucce gerlach