Beton architektoniczny
Just another WordPress site

Budownictwo wczoraj i dzis : Box Series / Hunter Douglas Contract

Posted in Uncategorized  by admin
September 5th, 2019

W tym miesiącu chcielibyśmy przedstawić Państwu Box Series, kolejny produkt z Hunter Douglas Contract, część Linear Ceiling System.
Skrzynki Luxalon i systemy głębokich skrzynek wykorzystują uniwersalny system zawieszenia nośnika, aby zmaksymalizować elastyczność projektu, umożliwiając kombinację 2, 4, 6 i 8 cali szerokości na każdej głębokości.
Panele skrzynkowe to .625.
głęboki.
Wyraźna definicja modułu w pudełku i systemie głębokiej skrzynki sprawia, że są doskonałym rozwiązaniem do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych.
Wszystkie sufity z pudełkiem i głębokim pudełkiem są łatwe w montażu, zawierają elementy akustyczne, HVAC i oświetlenie.
Dostępne w różnych kolorach i wykończeniach farb, w tym okleinie drewnianej i metalicznej.
Najważniejsze cechy – szerokość panelu: 2 ., 4 ., 6.
i 8.
- Głębokość płyty (nominalnie): 5/8.
(Pudełko); 1/2.
(Deep Box) – Łatwa instalacja.
nie są wymagane żadne elementy mocujące – Wbudowane wyposażenie akustyczne, HVAC i oświetleniowe – Systemy pudełkowe mają ostre krawędzie dla precyzji odsłonięcia.
Profile Deep Box umożliwiają mocniejsze odsłony – Łatwy dostęp do komory – Dostępne opcje wykończenia obwodu – Panele zawierają od 70% do 95% zawartości pochodzącej z recyklingu – Dostępne aplikacje wewnętrzne i zewnętrzne – Dostępne kolory, wykończenia i perforacje / opcje akustyczne – GREENGUARD Dzieci i szkołySM Certified for Jakość powietrza w pomieszczeniach (IAQ) Zdefiniowane, kwadratowe krawędzie Luxalon.
Systemy Box i Deep Box tworzą wyraźny, modułowy sufit do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych.
Wszystkie panele pasują do naszego wyłącznego uniwersalnego nośnika, pozwalając na mieszanie i dopasowywanie wzorów w celu ustalenia tekstury i wzoru.
Kolory Hunter Douglas oferuje szeroki wybór kolorów i wykończeń.
Niektóre kolory i wykończenia mają wyższą cenę niż standardowe kolory producenta.
Niestandardowe dopasowanie kolorów jest dostępne na życzenie.
Proszę skonsultować się z Hunter Douglas w sprawie minimalnych ilości i czasu realizacji zamówień.
Standardowe kolory Symulowane wykończenia drewna Szczegóły konstrukcji Przykład systemu Multi-Box Przykład charakterystyki systemu pudełkowego Podłoże: aluminium Zawieszenie: ukryty profil panelu: Reveal Projekty wykorzystujące ten produkt James E.
Rogers College of Law U.
z AZ (zdjęcia Bob Perzel) + 20 Chanhassen High School Ten wpis jest częścią naszych ciągłych starań o stworzenie bazy danych produktów architektonicznych, przydatnego zasobu dla wszystkich architektów, z pomocą naszych partnerów.
Hunter Douglas Contract jest partnerem biznesowym ArchDaily.
[hasła pokrewne: beton architektoniczny na ścianę, dom kanadyjski, beton architektoniczny montaż ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: beton architektoniczny montaż beton architektoniczny na ścianę dom kanadyjski