Beton architektoniczny
Just another WordPress site

Budownictwo wczoraj i dzis : Parsons przedstawia “Objazd”

Posted in Uncategorized  by admin
September 4th, 2019

Co mogą zatrzymać przystanki, centra informacyjne i tarasy obserwacyjne mówią odwiedzającym o kulturze.
Szkoła konstruktywnych środowisk w Parsons Nowa szkoła projektowania omawia to zagadnienie, przedstawiając objazdową wystawę dokumentującą godną uwagi architekturę i design wzdłuż 18 norweskich szlaków turystycznych.
W ArchDaily przedstawiamy projekty Pushaka na Norwegian Rout, które można zobaczyć tutaj.
Wystawa sponsorowana przez Królewski Konsulat Generalny Norwegii i zaprezentowana we współpracy z Lidą Architektury Nowego Jorku i Fundacją Solomona R.
Guggenheima będzie dostępna od 4 do 19 stycznia w Galeriach Arnolda i Sheili Aronson w Sheila.
C.
Johnson Design Center w Parsons.
Więcej informacji po przerwie.
Objazd obejmuje zdjęcia i modele architektoniczne najważniejszych prac z norweskiego projektu krajowych szlaków turystycznych zainicjowanego przez Norweską Administrację Dróg Publicznych, który zachęca projektantów z całego świata do zaproponowania alternatyw dla tradycyjnej architektury szlaków turystycznych, która ma tendencję do doceniania funkcji ponad estetyczną urodą .
Architekci i projektanci tworzą struktury, które harmonizują z otoczeniem i wzmacniają podróżnych.
uznanie wspaniałego krajobrazu na zewnątrz i dziewiczej przyrody.
Centralnym punktem wystawy jest duża sala widokowa, która pozwala odwiedzającym zajrzeć do środka na filmie, który wiedzie wzdłuż malowniczych norweskich dróg i ścieżek rowerowych i szczegółowo eksploruje niektóre z projektów.
Dotychczasowa inicjatywa doprowadziła do powstania blisko 200 projektów, od przystanków postojowych, centrów informacji, terenów piknikowych, przystanków postojowych i platform obserwacyjnych; w tym prace architekta Petera Zumthora we współpracy z artystką Louise Bourgeois i Sn.
hetta.
Projekt kładzie nacisk na kreatywność i innowacyjność w stosunku do efektywności kosztowej i był dla młodych architektów sposobem na rozpoczęcie działalności jako niezależni projektanci.
Dwóch z najwcześniejszych uczestników, Jan Olav Jensen i B.
Rre Skodvin z Jensen & Skodvin Architects, zyskało międzynarodowe uznanie, a ich platforma widokowa w Gudbrandsjuvet została nominowana do nagrody Mies van der Rohe dla architektury.
Wraz z otwarciem odbędzie się dyskusja panelowa z udziałem uczestniczących architektów 4 grudnia o godz.
18:00 w The Community Lang Community and Student Centre, 55 West 13th Street, a następnie odbiór w galeriach, który jest bezpłatne i otwarte dla publiczności.
Wydarzenie obejmie Karl Otto Ellefsen, architekt i dyrektor Szkoły Architektury i Projektowania w Oslo, który przewodniczył Wysokiej Jakości Radzie ds.
Koncepcji i Uwarunkowań Krajowych, która nadzorowała rozwój projektu National Tourist Routes Project.
Uczestniczą również norwescy architekci Marthe Melbye z firmy PUSHAK i Ellen Hellsten z Ghilardi + Hellsten Arkitekter.
[patrz też: beton architektoniczny, warszawa, beton architektoniczny montaż, rozstaw łat pod blachodachówkę ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: beton architektoniczny montaż beton architektoniczny, warszawa rozstaw łat pod blachodachówkę