Beton architektoniczny
Just another WordPress site

Nowoczesna architektura : ArchitectureBoston Expo (ABX)

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Dzięki uprzejmości Boston Society of Architects wyprodukowanej przez Boston Society of Architects, ArchitectureBoston Expo (ABX) odbędzie się 14-16 listopada w Boston Convention and Exhibition Centre.
Oferując najbardziej wszechstronny program edukacyjny i największy rynek dla branży projektowej i budowlanej w Nowej Anglii, impreza oferuje ponad 175 profesjonalnych możliwości rozwoju.
Obejmuje to wiele tematów, od budowy technologii do projektowania, oprogramowania, zrównoważonego rozwoju społecznego i kodu.
Wystawy i konferencje rozpoczynają się w środę rano z wykładem Architektura , panel dyskusyjny otwierający dyskusję moderowaną przez Renée Loth z ArchitectureBoston Magazine i Roberta Campbella FAIA z Boston Globe.
Zapewnione są również wycieczki, dzięki którym uczestnicy mogą obejrzeć wnętrza najbardziej wyjątkowych i interesujących budynków w Greater Boston, w tym niedawno ponownie otwarte Tea Party Museum, Hostelling International i MassArt Tower Building.
Aby się zarejestrować i uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę tutaj.
[patrz też: beton architektoniczny kraków, jak zrobić beton architektoniczny, beton architektoniczny, warszawa ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: beton architektoniczny kraków beton architektoniczny, warszawa jak zrobić beton architektoniczny