Beton architektoniczny
Just another WordPress site

Nowoczesna architektura : Podsumowanie AD: Architektura instytucjonalna Część II

Posted in Uncategorized  by admin
September 3rd, 2019

Po pierwszej części instytucjonalnej architektury, którą przedstawiliśmy na początku tego roku, dzisiejsza Round Up jest drugą częścią wcześniej opublikowanych projektów instytucjonalnych.
Cieszyć się! Budynek korporacyjny KP Alazraki / AD11 Projekt dla agencji reklamowej Alazraki KP składa się z dwóch budynków zbudowanych na różnych etapach.
Pierwsza z nich została pomyślana jako radykalna interwencja istniejącego budynku poprzez przekształcenie jego wykorzystania i wizerunku przy jednoczesnym poszanowaniu istniejącej struktury.
Budynek znajduje się naprzeciwko drogi o dużej prędkości (czytaj więcej.) Agencja Loducca / Triptyque Znajduje się w sąsiedztwie.
Jardins.
.
które obecnie doświadcza radykalnych zmian.
a w alejce z ruchliwym ruchem, budynek wychodzący na północ wyłania się jako mocna i organiczna.
inkarnacja.
tego tropikalnego miasta i przybiera formę absorbując te agresje.
Choć jest to nieodłączny element, konstrukcja nie jest autonomiczna (czytaj więcej.) Basque Health Department Headquarters / Coll-Barreu Arquitectos Los znajduje się na skrzyżowaniu dwóch najważniejszych ulic Ensanche (1862) w Bilbao.
Restrykcyjne zasady podziału na strefy miejskie wymuszają powtórzenie istniejącej typologii budynku, zmniejszenie bryłowania, fazowanie naroży i wznoszenie wieży.
Budynek łączy razem pionową komunikację i ogólne usługi wewnątrz kości (czytaj więcej.) + 5 Paykar Bonyan Panel Factory / ARAD Projekt jest fabryką, która zawiera prefabrykowaną instalację do produkcji systemów budowlanych oraz budynek biurowo-pomocniczy.
Lokalizacja jest miastem przemysłowym dla fabryk bez zanieczyszczeń, 35 km od Teheranu / Iranu.
Celem klienta jest zmiana tradycyjnego systemu budowlanego na system budownictwa przemysłowego (czytaj więcej.) Budynek Los Heroes / Murtinho y Asociados Arquitectos Wyzwaniem była rehabilitacja budynku z lat 70.
dla nowego celu: Biura ogólne Caja de Compensación Los Heroes.
Korporacja jest instytucją otwartą, niezależną i non-profit.
Jego rolą jest administrowanie funduszami zabezpieczenia społecznego w celu uzyskania pomocy ekonomicznej dla emerytów i pracowników poprzez małe i miękkie pożyczki (czytaj dalej.)
[hasła pokrewne: beton architektoniczny na ścianie, beton architektoniczny kraków, beton architektoniczny w salonie ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: beton architektoniczny kraków beton architektoniczny na ścianie beton architektoniczny w salonie